Dane kontaktowe:

MARSIDE
Mariusz Kochaniec
ul. Leśna 4 lok. 68
05-120 Legionowo
Polska
tel. +48 513-398-778
mail: mariusz@marside.pl

ODPOWIEDZI NA NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

FAQ

Do jakich zabiegów regeneracyjnych stosujemy membrany osierdziowe?

Membrany osierdziowe stosujemy głównie przy zabiegach, gdzie jest konieczność stabilizacji membrany przy pomocy min. pinów.
Membrany tego typu są bardzo wytrzymałe oraz elastyczne, dzięki czemu z powodzeniem są stosowane przy zabiegach „Sausage Twchnique”.
Dużą zaletą jest również brak powikłań w przypadku obnażenia membrany; miejsce regeneracji jest wciąż odpowiednio chronione.

W jakich przypadkach stosować biomateriał wołowy o większej granulacji?

Biomateriał wołowy Ti-oss o większej granulacji bardzo dobrze sprawdza się podczas zabiegów podnoszenia dna zatoki szczękowej metodą otwartą.
Porowate granulki zapewniają bardzo dobre ukrwienie miejsca agumentacji.
Wieloporowatość dodatkowo sprawia, że otrzymujemy znacznie więcej biomateriału. Przykładowo przy 2g otrzymujemy aż 6cc produktu.

CHĘTNIE ODPOWIEMY NA WSZYSTKIE PYTANIA

NAPISZ DO NAS

    Administratorem danych osobowych jest MARSIDE z siedzibą w Legionowie (05-120), ul. Leśna 4 lok. 68. Dane są przetwarzane zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych w celu odpowiedzi na przesłane zapytanie. Dane nie będą udostępniane innym podmiotom niż upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do swoich danych oraz prawo żądania ich sprostowania, ich usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Ma Pani/Pan prawo wycofania zgody. Podanie danych jest dobrowolne, jednakże niezbędne do realizacji celu.

    NEWSLETTER

    Bądź na bieżąco i zapisz się do naszego newslettera, by otrzymywać informacje o najnowszych produktach, ofertach oraz promocjach.

    Nie spamujemy! Przeczytaj Politykę prywatności by dowiedzieć się więcej.